A 2021 Tavaszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia 2021. május 28-án kerül megrendezésre. A konferenciára a Debreceni Egyetem hallgatói a TTK valamelyik diákkörében végzett önálló, a diplomamunkáktól jól elkülöníthető kutatási eredményeket összefoglaló munkájukkal jelentkezhetnek. Minden szakterületi szekcióban szeretnénk lehetőséget adni középiskolás kutató diákoknak az önképzőköri munkáik bemutatására, ezért feltétlenül várjuk az ő jelentkezésüket is.

A konferenciára való jelentkezés határideje: 2021. május 19. Jelentkezni az alábbi jelentkezési lapok kitöltésével, és a szakterületi TDK tanárelnökhöz való eljuttatásával (e-mail) lehet:

Biológia: Dr. Magura Tibor egyetemi tanár (magura.tibor@science.unideb.hu);
Fizika : Dr. Csige István tanszékvezető egyetemi docens (csige@atomki.hu);
Földtudományok: Dr. Túri Zoltán egyetemi adjunktus (turi.zoltan@science.unideb.hu);
Kémia : Dr. Kiss Attila egyetemi docens (kiss.attila@science.unideb.hu);
Matematika: Dr. Boros Zoltán egyetemi docens (zboros@science.unideb.hu);
Sporttudomány: Dr. Bíró Melinda egyetemi docens (biro.melinda@sport.unideb.hu).