A 2019 Tavaszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia 2019. május 24-én kerül megrendezésre. A konferenciára a Debreceni Egyetem hallgatói a TTK valamelyik diákkörében végzett önálló, a diplomamunkáktól jól elkülöníthető kutatási eredményeket összefoglaló munkájukkal jelentkezhetnek. Minden szakterületi szekcióban szeretnénk lehetőséget adni középiskolás kutató diákoknak az önképzőköri munkáik bemutatására, ezért feltétlenül várjuk az ő jelentkezésüket is.

A konferenciára való jelentkezés határideje: 2019. május 16. Jelentkezni az alábbi jelentkezési lapok kitöltésével, és a szakterületi TDK tanárelnökhöz való eljuttatásával (e-mail) lehet:

Kémiai Intézet: Dr. Lázár László egyetemi docens (lazar.laszlo@science.unideb.hu);
Matematikai Intézet: Dr. Boros Zoltán egyetemi docens (zboros@science.unideb.hu);
Sporttudományi Intézet: Dr. Bíró Melinda egyetemi docens (biro.melinda@sport.unideb.hu).