A 2018 Tavaszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia 2018. május 18-án (Kémiai Intézet), illetve május 25-én (Biológiai és Ökológiai Intézet, Fizikai Intézet, Földtudományi Intézet és Matematikai Intézet) kerül megrendezésre. A konferenciára a Debreceni Egyetem hallgatói a TTK valamelyik diákkörében végzett önálló, a diplomamunkáktól jól elkülöníthető kutatási eredményeket összefoglaló munkájukkal jelentkezhetnek. Minden szakterületi szekcióban szeretnénk lehetőséget adni középiskolás kutató diákoknak az önképzőköri munkáik bemutatására, ezért feltétlenül várjuk az ő jelentkezésüket is.

A konferenciára való jelentkezés határideje: 2018. május 7. Jelentkezni az alábbi jelentkezési lapok kitöltésével, és a szakterületi TDK tanárelnökhöz való eljuttatásával (e-mail) lehet:

Kémia Intézet: Dr. Lázár László egyetemi adjunktus (lazar.laszlo@science.unideb.hu) és Dr. Csire Gizella egyetemi tanársegéd (csire.gizella@science.unideb.hu);