A 2017 Tavaszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia 2017. május 19-én kerül megrendezésre. A konferenciára a Debreceni Egyetem hallgatói a TTK valamelyik diákkörében végzett önálló, a diplomamunkáktól jól elkülöníthető kutatási eredményeket összefoglaló munkájukkal jelentkezhetnek. Minden szakterületi szekcióban szeretnénk lehetőséget adni középiskolás kutató diákoknak az önképzőköri munkáik bemutatására, ezért feltétlenül várjuk az ő jelentkezésüket is.
A konferenciára való jelentkezés határideje: 2017. május 11. Jelentkezni az alábbi jelentkezési lapok kitöltésével, és a szakterületi TDK tanárelnökhöz való eljuttatásával (e-mail) lehet:

Kémia Intézet: Dr. Ősz Katalin egyetemi docens (osz.katalin@science.unideb.hu);