A 2016 Tavaszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia 2016. május 13-án (Fizikai Intézet), illetve május 20-án (Biológiai és Ökológiai Intézet, Földtudományi Intézet, Kémia Intézet és Matematikai Intézet) kerül megrendezésre. A konferenciára a TTK nappali tagozatos hallgatóinak, valamint középiskolás kutató diákoknak a jelentkezését várjuk. A konferencia felhívása letölthető innen.
A konferenciára való jelentkezés határideje: 2016. május 6. Jelentkezni az alábbi jelentkezési lapok kitöltésével, és a szakterületi TDK tanárelnökhöz való eljuttatásával (e-mail) lehet:

Földtudományi Intézet: Dr. Túri Zoltán egyetemi tanársegéd (turi.zoltan@science.unideb.hu);
Kémia Intézet: Dr. Ősz Katalin egyetemi docens (osz.katalin@science.unideb.hu);