A 2015 Őszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia 2015. november 27-én kerül megrendezésre. A konferenciára a TTK nappali tagozatos hallgatóinak, valamint középiskolás kutató diákoknak a jelentkezését várjuk. A konferencia felhívása letölthető innen.
A konferenciára való jelentkezés határideje: 2015. november 13. Jelentkezni az alábbi jelentkezési lapok kitöltésével, és a szakterületi TDK tanárelnökhöz való eljuttatásával (e-mail) lehet:
jelentkezési lap egyetemi hallgatók számára,
application form for university students (in English).

Földtudományi Intézet: Dr. Túri Zoltán egyetemi tanársegéd (turi.zoltan@science.unideb.hu);
Kémia Intézet: Dr. Ősz Katalin egyetemi docens (osz.katalin@science.unideb.hu);