2010 Őszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia: felhívás, jelentkezési lap, program.

2011 Őszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia: felhívás, jelentkezési lap, program.

2012 Tavaszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia: felhívás, jelentkezési lap, program.

2012 Őszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia: felhívás, jelentkezési lap, program.

2013 Őszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia: felhívás, jelentkezési lap, program.

2014 Tavaszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia: felhívás, jelentkezési lap középiskolás hallgatóknak, jelentkezési lap egyetemi hallgatóknak, program.

2014 Őszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia: felhívás, jelentkezési lap középiskolás hallgatóknak, jelentkezési lap egyetemi hallgatóknak, program.

2015 Tavaszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia: felhívás, jelentkezési lap, program.

2015 Őszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia: felhívás, jelentkezési lap középiskolás hallgatóknak, jelentkezési lap egyetemi hallgatóknak, program.

2016 Tavaszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia: felhívás, jelentkezési lap középiskolás hallgatóknak, jelentkezési lap egyetemi hallgatóknak, program.

2016 Őszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia: felhívás, jelentkezési lap középiskolás hallgatóknak, jelentkezési lap egyetemi hallgatóknak, program.

2017 Tavaszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia: felhívás, jelentkezési lap középiskolás hallgatóknak, jelentkezési lap egyetemi hallgatóknak, program.