Az alábbi linken elérhető a Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Kar Tudományos Diákkörének Facebook oldala.

A 2018 Őszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia egyes szekcióinak a programja alább érhető el (pdf formátumban):

A 2018 Őszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia 2018. november 16-án (Kémiai Intézet és Sporttudományi Koordinációs Intézet), illetve november 30-án (Biológiai és Ökológiai Intézet, Fizikai Intézet, Földtudományi Intézet és Matematikai Intézet) kerül megrendezésre. A konferenciára a Debreceni Egyetem hallgatói a TTK valamelyik diákkörében végzett önálló, a diplomamunkáktól jól elkülöníthető kutatási eredményeket összefoglaló munkájukkal jelentkezhetnek.

A XVI. Országos Felsőoktatási Környezettudományi Diákkonferenciát (OFKD) 2018. május 10–12. között az Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kara rendezte meg. A tudományos bizottság a beküldött pályamunkákat 12 szekcióba osztotta be.

A 2018 Tavaszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia egyes szekcióinak a programja alább érhető el (pdf formátumban):

A 2018 Tavaszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia 2018. május 18-án (Kémiai Intézet), illetve május 25-én (Biológiai és Ökológiai Intézet, Fizikai Intézet, Földtudományi Intézet és Matematikai Intézet) kerül megrendezésre. A konferenciára a Debreceni Egyetem hallgatói a TTK valamelyik diákkörében végzett önálló, a diplomamunkáktól jól elkülöníthető kutatási eredményeket összefoglaló munkájukkal jelentkezhetnek. Minden szakterületi szekcióban szeretnénk lehetőséget adni középiskolás kutató diákoknak az önképzőköri munkáik bemutatására, ezért feltétlenül várjuk az ő jelentkezésüket is.

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar Környezettudományi Centruma rendezi a XVI. Országos Felsőoktatási Környezettudományi Diákkonferenciát 2018. május 10-12. között.
A konferencia felhívása elérhető az alábbi linken.
További információk a konferencia honlapján.

A 2017 Őszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia egyes szekcióinak a programja alább érhető el (pdf formátumban):

A 2017 Őszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia 2017. november 24-én kerül megrendezésre. A konferenciára a Debreceni Egyetem hallgatói a TTK valamelyik diákkörében végzett önálló, a diplomamunkáktól jól elkülöníthető kutatási eredményeket összefoglaló munkájukkal jelentkezhetnek. Minden szakterületi szekcióban szeretnénk lehetőséget adni középiskolás kutató diákoknak az önképzőköri munkáik bemutatására, ezért feltétlenül várjuk az ő jelentkezésüket is.

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett, "Hazai Tudományos Diákköri műhelyek támogatása" című, NTP-HHTDK-17 kódjelű pályázati kiírásra benyújtott, "Tudományos Diákköri műhelyek működése a Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Karán" című pályázatunk 1 200 000 Ft vissza nem térítendő támogatásban részesült.

Támogatási időszak: 2017.07.01. - 2018.06.30.